O Firmie

Jako dystrybutor BRADY w Polsce firma LABELMARKET Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, służących do oznakowywania, opisywania i identyfikacji. Przede wszystkim, urządzenia tego typu mają zastosowanie w przemyśle przy wszelkiego typu instalacjach, jednak ze względu na dużą różnorodność specjalistycznych materiałów eksploatacyjnych etykiety opisowe mogą być stosowane wszędzie, nawet w ekstremalnych warunkach.

Poza samymi urządzeniami do druku etykiet oraz samymi etykietami, firma LABELMARKET Sp. z o.o. oferuje także systemy mocowania etykiet i zawieszek opisowych SCAFTAG, użyteczne w budownictwie na wszelkiego rodzaju konstrukcjach budowlanych.

Uzupełnieniem oferty związanej ze stałym zwiększaniem bezpieczeństwa w miejscu pracy jest system blokad i zawieszek LOCKOUT/TAGOUT. System ten pozwala, przy zastosowaniu odpowiednich procedur, na wyeliminowanie niebezpieczeństwa powstania wypadków podczas napraw czy serwisów urzadzeń przemysłowych. Wypadki takie zdarzają się najczęściej przy nieautoryzowanym włączeniu urządzenia, podczas prowadzonych prac przy nim.

Firma LABELMARKET Sp. z o.o. oferuje:
  • urządzenia i materiały eksploatacyjne do produkcji:
    • samoprzylepnych etykiet papierowych z opisami i kodami kreskowymi
    • samoprzylepnych trwałych oznakowań do wszelkiego rodzaju instalacji (rurociągi, energetyka)
    • samoprzylepnych oznakowań kabli i przewodów
  • indywidualne rozwiązania problemów związanych z oznakowaniami
  • blokady bezpieczeństwa na zawory, włączniki, rozdzielnie itp.
  • system automatycznej inwentaryzacji oparty na technice kodów kreskowych.
Firma LABELMARKET Sp. z o.o. od wielu lat jest oficjalnym Brady Premier Distributor w Polsce amerykańskiej firmy BRADY:


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do firmy (kontakt mailowy możliwy jest również poprzez naciśnięcie ikony "Zapytaj o produkt", znajdującej się przy każdym produkcie).
Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt