Opis Ogólny Dane techniczne Porównaj z innym Drukuj
Brady BMP 51

Jeśli chcesz w dowolnym miejscu drukować wytrzymałe i przejrzyste etykiety, wybierz drukarkę etykiet BMP™51 firmy Brady. Dzięki tym urządzeniom można uzyskać wyraźne wydruki, a formatowanie i tworzenie etykiet o różnych wymiarach staje się proste. Dodatkową cechą drukarek jest ich mobilność. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.
SZYBSZA praca
Wymiana materiałów eksploatacyjnych w kilka sekund. Proste w instalacji kasety zawierają zarówno materiały do etykiet jak i taśmę drukującą!
Automatyczne formatowanie etykiet. Kasety są produkowane w technologii Smart Cell, dzięki której drukarka otrzymuje informacje o sposobie poprawnego formatowania etykiet. Wystarczy włożyć kasetę, a drukarka zajmie się kalibracją.
Szybkość druku. Urządzenie drukuje z szybkością 25,4 mm na sekundę — koniec z długim czekaniem na etykiety.
Wytrzymała wbudowana obcinarka. Urządzenie jest wyposażone w samoczyszczącą obcinarkę, która bez problemu przycina każdy materiał, a nawet przytrzymuje wydrukowane etykiety.

ŁATWIEJSZA praca
Mobilność dzięki różnym opcjom zasilania.Możliwość zasilania prądem zmiennym, za pomocą baterii typu AA lub akumulatora litowo-jonowego — ten ostatni pozwala wydrukować ponad 3 tysiące etykiet po jednym naładowaniu.
Łączność bezprzewodowa. Obsługa technologii Bluetooth® oraz opcjonalna karta Wi-Fi umożliwiają drukowanie bezprzewodowe.
Wydajne oprogramowanie. Dzięki oprogramowaniu LabelMark™ możliwe jest drukowanie kodów kreskowych, znaczników daty i godziny oraz importowanych grafik, a także automatyczna serializacja danych oraz wiele innych operacji.
Ciągłe i wycinane materiały etykiet. Za pomocą jednej drukarki można oznaczyć zarówno przewody, kable, panele, jak i urządzenia. Masz do wyboru 20 rodzajów materiałów oraz ponad 130 różnych etykiet.
Etykiety o szerokości do 38,10 mm. Możliwość drukowania dużych etykiet, które są czytelne nawet z większej odległości (lub drukowania etykiet ciągłych o długości do 1 m!).
Magnes. Dzięki magnesowi można mieć drukarkę zawsze pod ręką, przyczepiając ją do drzwi, metalowych drabin czy innych powierzchni z metalu.

NIEZAWODNA praca
Wytrzymałe etykiety. Nasze etykiety nie blakną, nie ścierają ani nie odklejają się — wystarczy raz oznaczyć dany element.
Wytrzymała drukarka, na której można polegać. Drukarka doskonale sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach czy skrajnych temperaturach. Ma też wytrzymałą, odporną na derzenia i upadki obudowę.

ULOTKA BMP51/53 - PDF (POL)


KATALOG BMP51/53 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt