Opis Ogólny Dane techniczne Porównaj z innym Drukuj
QL-1060N
USB 1.1RS232NOWY
Profesjonalna Drukarka Etykiet QL-1060N została zaprojektowana tak, aby spełnić większość wymagań wielu gałęzi przemysłu w zakresie etykietowania i zapewnić Państwu nadzwyczajne rozwiązanie w biznesie.

Profesjonalizm i elastyczność.

Istnieje możliwość drukowania wysokiej jakości etykiet w szerokościach od 12 mm do 102 mm (standardowy rozmiar przemysłowy dla etykiet wysyłkowych). Dzięki takie elastyczności stają się Państwo posiadaczami nadzwyczajnego narzędzia do etykietowania. QL-1060N drukuje w wysokiej rozdzielczości 300 dpi wymaganej dla wydruków o wysokiej jakości, doskonałej dla kodów kreskowych, specjalnych symboli, logo i obrazków. Jednocześnie jest szybka - drukuje w tempie 110 mm/sek.

Model QL-1060N posiada w standardzie port USB RS-232, co umożliwia połączenie drukarki z innymi urządzeniami w szerokim zakresie. Dodatkowo drukarka wyposażona jest we wbudowany port sieciowy 10/100 Base TX, z zaawansowanymi funkcjami sterowania z poziomu internetu. W ten sposób istnieje możliwość wysyłania zadań z wielu komputerów w sieci do jednej drukarki etykiet.


KATALOG DRUKAREK QL - PDF (PL)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt