Opis Ogólny Porównaj z innym Drukuj
Brady i3300

Utwórz własne znaki bezpieczeństwa wtedy, kiedy potrzebujesz. Możliwość tą oferuje i3300, graficzna drukarka przemysłowa, z którą za pomocą ponad 221 wbudowanych znaków i symboli zapisanych w bibliotece, bardzo łatwo utworzysz własne znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, oznakowania instalacji elektrycznych czy informatycznych a także instalacji rurowych itp. Drukarka jest szybka, niezawodna i profesjonalna. i3300 jest w pełni zgodna z systemem Windows. Używanie drukarki i3300 wraz z polskojęzycznym programem Brady Workstation i materiałami Brady zagwarantuje Państwu możliwość tworzenia znaków o wysokiej jakości i trwałości.

INTELIGENTNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Wystarczy umieścić w środku materiał i taśmę, a drukarka zajmie się resztą. Dzięki zastosowaniu technologii MiniChip materiały eksploatacyjne same informują drukarkę o rodzaju i formacie etykiety.

MOŻLIWOŚĆI. MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI
Drukarka wykonuje różnorodne etykiety nawet z gwarantowaną trwałością nawet do 10 lat. Użytkownik ma do dyspozycji winyl, poliester, etykiety magnetyczne, odblaskowe, samolaminujące, do przeklejania.

ULOTKA i3300 - PDF (ENG)


KATALOG BBP31/BBP33 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt