Opis Ogólny Dane techniczne Porównaj z innym Drukuj
Brady BBP 33

Utwórz własne znaki bezpieczeństwa wtedy, kiedy potrzebujesz. Możliwość tą oferuje BBP33, graficzna drukarka przemysłowa, z którą za pomocą ponad 221 wbudowanych znaków i symboli zapisanych w bibliotece, bardzo łatwo utworzysz własne znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, oznakowania instalacji elektrycznych czy informatycznych a także instalacji rurowych itp. Drukarka jest szybka, niezawodna i profesjonalna. BBP33 jest w pełni zgodna z systemem Windows. Używanie drukarki BBP33 wraz z polskojęzycznym programem MarkWare i materiałami Brady zagwarantuje Państwu możliwość tworzenia znaków o wysokiej jakości i trwałości.

INTELIGENTNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
Wystarczy umieścić w środku materiał i taśmę, a drukarka zajmie się resztą. Dzięki zastosowaniu technologii MiniChip materiały eksploatacyjne same informują drukarkę o rodzaju i formacie etykiety.

MOŻLIWOŚĆI. MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI
Drukarka wykonuje różnorodne etykiety nawet z gwarantowaną trwałością nawet do 10 lat. Użytkownik ma do dyspozycji winyl, poliester, etykiety magnetyczne, odblaskowe, samolaminujące, do przeklejania.

ULOTKA BBP33 - PDF (POL)


KATALOG BBP31/BBP33 - PDF (ENG)

Do gory


Promocje
 
O firmie Promocje Kontakt